Deze onderdelen vormen de handgasset, welke nodig is om de juiste werking van het handgas te verzorgen.

De complete set bestaat uit:
1x DA808 Hoofdspindel
1x X343 Kogelgewricht
1x D1900 Klem voor rembus
1x D1901 Klem voor stuurkolom
1x D1899 Rembus
1x D1898 Remschijf
1x F1276 Drwarshevel
1x D1892 Kogelknop
3x D1897 Schotelveer
1x X38 Moer M10
1x X269 Dopmoer M10
1x X179 Bout M8
1x X51 Ring A8
1x X37 Moer M8

De Uitzetring D1896 zit niet in de set omdat deze meestal nog wel aanwezig is. Deze is evt. wel apart te verkrijgen.